“JESIEŃ W PRZYTULNEJ” — KATARZYNA MICHALAK

jesień w przytulnej katarzyna michalak

“Jesień w Przytulnej”

Autor: Kata­rzy­na Michalak

Wydaw­nic­two Znak

Gatu­nek: lite­ra­tu­ra oby­cza­jo­wa, romans

Czujecie już jesień? Ja tak, a na tą książkę z niecierpliwością. Książka pełna ciepła, miłości i tej wzajemnej pięknej relacji międzyludzkiej. Pokazująca silną więź rodzinną jako najcenniejszy skarb. Idealna na tą porę roku.

FRAGMENT

“Dziewczyna przygryzła dłoń i pozwoliła popłynąć łzom.
Za ścianą, w sąsiednim pokoju, Azja leżał z ramieniem pod głową, wpatrywał się niewidzącym spojrzeniem w sufit i ze ściśniętym sercem słuchał cichego łkania siostry. Nie mógł jej pomóc w tej czarnej godzinie rozpaczy, jeszcze nie. “Wytrzymaj Adela, te dwa dni. Potem wszystko będzie dobrze” , prosił ją w duchu, a sobie przysiągł, że dopadnie wszystkich, którzy doprowadzili Adę do tego stanu. ”

FABUŁA

W tej powieści poznamy historię rodziny Gawroszów. Mama Alicja, to miejscowa polonistka, znana wszystkim jako ciepła i kochająca kobieta. Jest mamą czwórki dzieci, która nieoczekiwanie dla innych staje się celebrytką, przez co domownicy muszą się zmierzyć z nowym etapem w ich spokojnym żuciu. Tata Andrzej, który ogromnie zaskoczony sekretem żony, musi stawić czoła nowym wyzwaniom w pracy. Bracia, Ariel i Azja, którzy nie dają rady udźwignąć swoich skrywanych sekretów. Adela, która jest gnębiona w nowej szkole przez swoich rówieśników. I Amelia… przyszła mama zmagająca się ze straszną chorobą.

jesień w przytulnej katarzyna michalak saga przytulna

 

PODSUMOWANIE

Gdy dostałam propozycję współpracy barterowej drugiej części “Lato w przytulnej” byłam bardzo ciekawa tej pozycji. I rozkochała mnie  w sobie maksymalnie. Skończyła się tak, że nie mogłam się wręcz doczekać trzeciej części , czyli “Jesień w Przytulnej”. Ta książka jest idealna na tą porę roku. Kocyk, ciepła rozgrzewająca herbata lub gorąca czekolada i zatopicie się z przyjemnością w tej kojącej powieści. .

Pokochałam tą książkę za autentyczność, za piękne dialogi, za humor i za  wrażliwość i dobro względem swojej własnej rodziny.

Bywało tak, że z bohaterami wzruszałam się do łez.

Absolutnie przepiękna !

***

“Jesień w Przy­tul­nej” w bar­dzo dobrej cenie kupi­cie TUTAJ

 

Recen­zja powsta­ła we współ­pra­cy z Wydaw­nic­twem Znak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *