JESTEŚ WYJĄTKOWA !

Moja Droga Czytelniczko!

Dziś napiszę do Ciebie list, taki który sama chciałabym przeczytać. 

Nie ważne ile masz lat, jaki masz kolor włosów, czy jesteś niska czy wysoka. Bez względu na kolor włosów, wagę, wykształcenie czy status zawodowy. 

Jesteś wyjątkowa i jedyna ! Piękna, jedyna  w swoim rodzaju. Jesteś idealna. 

Pokochaj siebie, bez względu na wszystko. Pokochaj swoje ciało. Każdą bliznę, każdą zmarszczkę, każdy pieprzyk. Pokochaj cienkie włosy, odstające uszy, małe piersi czy krzywy nos. Pokochaj siebie. 

Spójrz w lustro. Kogo widzisz ? Siebie ? 

Siebie , czyli kogoś wyjątkowego. Powtarzaj sobie to codziennie rano przed lustrem! 

Bądź swoją najlepszą przyjaciółką. Dbaj o siebie. O swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Bądź dla siebie dobra, nie krytyczna. I szanuj siebie. Bo jak nie zaczniesz tego od siebie, to inni też nie będą tego robić. I nie bój się powiedzieć tego na głos, że takie masz o sobie zdanie. Nie bój się również powiedzieć komuś , że jest wyjątkowy ! Uwierz mi, że takimi słowami możesz zmienić dzień każdej osobie! 

Miałam ostatnio bardzo przygnębiający dzień. I wtedy dostałam od pewnej osoby wiadomość głosową na instagramie, bardzo miłą. I ta wiadomość tak mnie rozchmurzyła, że dzień ten od razy był jakiś taki lepszy. Tym bardziej, że słowa te padły od kobiety ! 

I może nie raz patrzysz na mnie i myślisz , że chciałabyś być na moim miejscu… Uwierz mi , nie chciałabyś… Jak to mówią , nim zaczniesz mnie oceniać załóż moje buty i się w nich przejdź… Tylko wiesz co ? Ja pokochałam siebie i jestem dla siebie swoją najlepszą przyjaciółką. Dla mnie jestem wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Był czas , kiedy bardzo cierpiałam, ale to tylko ukształtowało mnie na teraz. Ale może tamten czas przygotowywał mnie na to , co miało nadejść… Bo prawdą jest , że jeśli teraz jest źle, to dopiero przygotowujesz się na prawdziwe szczęście. I coś w tym jest. 

Dobrego dnia !

Ilona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *