MOJA OBECNA PIELĘGNACJA TWARZY

Jestem oso­bą , któ­ra uwiel­bia kosme­ty­ki, ale taką któ­ra rów­nież uwiel­bia testo­wać nowo­ści i spraw­dzać je na swo­jej skó­rze. To, jak dba­łam o moją skó­rę kil­ka lat, to… aż wstyd się przy­znać jakie błę­dy popeł­nia­łam.… Ale nie o tym dziś mowa… Testu­ję bar­dzo dużo i jak coś się spraw­dza , to moją opi­nię zna­cie od razu. Bez ście­my… Uwiel­biam kosme­ty­ki natu­ral­ne, typo­we wegań­skie i na tych obec­nie bazu­ję, bo rze­czy­wi­ście spraw­dza­ją się rewe­la­cyj­nie. I takie obec­nie znaj­du­ją się w mojej kosme­tycz­ce. Poznaj­cie moją opi­nię na ich temat po dłuż­szym stosowaniu.

Zawsze rano po przebudzeniu przemywam twarz pianką do twarzy. Ta z Nacomi , którą odkryłam nie tak dawno jest naprawdę bardzo dobra. Jest to produkt typowo wegański z dobrym składem, za co ma dla mnie plus.  Po użyciu zostawia skórę bardzo dobrze  oczyszczoną i przygotowaną do zastosowania kolejnych produktów. Stosuję ją codziennie rano, ale wieczorem również radzi sobie bardzo dobrze z domyciem kosmetyków kolorowych.

pianka do twarzy Nacomi

 

Po umyciu twarzy nakładam tonik. Dodam , że tonik powinno się używać po każdym umyciu twarzy, bo wyrównuje on nasze naturalne Ph… Kiedyś zupełnie go pomijałam… Obecnie używam ten z Pureheals zakupiony w Hebe, a czy jest warty ceny ? Zdecydowanie nie… Skład ma bardzo dobry, ale producent zapewnia nas także o wygładzeniu i nawilżeniu i o tym, że skóra będzie promienna i świetlista, czego ja nie zauważyłam… Może sprawdzi się do innego typu cer, do mojej niestety nie. Cena tez do niskich nie należy, a w niższej można znaleźć również bardzo dobre toniki do twarzy.

peeling enzymatyczny miya

Kolejno krem do twarzy. Obecnie stosuję ten z Pureheals z wąkrotą azjatycką , którego wprost uwielbiam !!! I jak tonik z propolisem z tej serii nie polubiłam tak krem jest warty uwagi. Nakładam go zawsze rano, by skóra była przez cały dzień dobrze nawilżona . Zwiększa sprężystość i elastyczność skóry i dodatkowo łagodzi zaczerwieniania i podrażnienia. Wszystko to jest naprawdę zauważalne już po kilku tygodniach. Cena do niskich nie należy, ale warto kupić go na promocji . Ja polecam ! Dostępny w hebe. 

krem z wąkrotą azjatycką Pureheals

 

Wieczorem demakijaż. Od dobrych kilku miesięcy zaczęłam praktykować oczyszczanie dwuetapowe, ale może to przeznaczę na osobny wpis. W każdym razie używam do tego olejku do demakijażu z Nacomi, którego nakładam na suchą twarz i wykonuję masaż dłońmi, a olejek rozpuszcza kosmetyki kolorowe. Olejek jest naprawdę świetny i do tego bardzo wydajny. Używam go codziennie , a mam go już od września. Kolejno zmywam go wodą i potem pianka również z Nacomi. Następnie znowu tonik. 

pianka Nacomi

 

Ważnym etapem dbania o skórę jest złuszczanie martwego naskórka. Ja polubiłam się bardzo z peelingami enzymatycznymi, które można wykonywać 2–3 razy w tygodniu. Ten z Miya ma bardzo dobry naturalny skład i skóra po nim jest naprawdę bardzo dobrze oczyszczona, nawilżona, wygładzona, a pory zostają odblokowane. Brawo dla Miya za coraz bardziej bogaty wybór kosmetyków z ich serii z bardzo dobrym składem. 

peeling enzymatyczny miya

 

Po głębokim oczyszczeniu skóry stosuję serum w formie olejku. Na to z firmy Prreti trafiłam całkiem przypadkiem i nigdy wcześniej nie używałam nic z tej firmy. Kupiłam to serum ze względu na dobrą promocję jaka wtedy była, a przede wszystkim do wypróbowania czegoś nowego. I to serum zostanie ze mną zdecydowanie na długo. Skład naturalny i bardzo dobry. Bardzo nawilża i odżywia skórę , redukuje widoczność zmarszczek, wygładza skórę  pozostawiając ją jedwabiście gładką — to zapewnia producent i ja po kilku tygodniach stosowania ! Jest rewelacyjny. Warto kupić na promocji w drogerii hebe. 

olejek prreti

MOJA OBECNA PIELĘGNACJA TWARZY

 

Tak wygląda moja obecna pielęgnacja, która bardzo zmieniła się na przestrzeni lat. Kiedyś popełniałam wiele błędów w pielęgnacji cery , o których poświęcę osobny wpis 🙂 

Dzię­ku­ję za uwagę 🙂

Jeśli sko­rzy­sta­łeś z moich pole­ceń to podziel się pro­szę opi­nią tutaj na blo­gu 🙂 Będzie mi bar­dzo miło 🙂

Ilo­na 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *