W CO UBRAĆ SIĘ NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA / 4 STYLIZACJE

Z racji, że już niebawem Święta, a jestem podekscytowana tym faktem dużo bardziej niż zazwyczaj, bo to będą nasze pierwsze Święta w Polsce od 12 lat  więc z wielką radością przygotowałam dla Was 4 stylizacje, jakie według mnie można założyć do Wigilijnego stołu, bądź w pierwszy lub drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Często wiele z nas po prostu nie wie w co się ubrać.

W zależności od formy jak i towarzystwa w jakim zamierzamy spędzić ten magiczny czas, przygotowałam rożne warianty. A jaką radość miałam podczas tego całego strojenia 🙂 I tak koniec końcem sama nie wiem, w co się ubiorę 🙂 

Zapraszam 🙂

Pierwsza stylizacja jest według mnie typowa na Wigilię, spędzaną wśród rodziny… 

W tym przypadku biała koszula jeszcze z Anglii i spódnica w kratę ze sklepu H&M

SPÓDNICA

stylizacja bożonarodzeniowa

Druga stylizacja jest według mnie typowo świąteczna, bo dominuje w niej czerwony kolor powszechnie uznawany za kolor świąteczny i krata… Chyba to będzie dla mnie stylizacja na pierwszy dzień Bożego Narodzenia.

Sukienka zakupiona w sklepie Andżela . Nigdy nie lubiłam siebie w czerwonym kolorze, a to zestawienie wyjątkowo mi sie podoba 🙂 Niżej wklejam linka :

SUKIENKA

w co ubrać się na świeta bożego narodzenia / 4 stylizacje

 

Kolejną stylizację można również założyć w Święta bądź do wigiljnego stołu. Wszystkie rzeczy poniżej były zakupione jeszcze w Anglii 🙂

I ostatnie zestawienie to mała czarna. Jest to według mnie idealna sukienka na kolację świąteczną urządzaną z pracy. 

w co ubrać się na święta bożego narodzenia/4 stylizacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *